تشخیص ادکلن اصل از ادکلن تقلبی

تشخیص ادکلن اصل از ادکلن تقلبی

تشخیص ادکلن اصل از ادکلن تقلبی

Blog Article

تشخیص عطر اصلی از عطر تقلبی کار ساده و در عین حال مهمی است که اگر راه تشخیص ادکلن تقلبی از ادکلن اصلی را بدانیم می توانیم هنگام خرید عطر انتخاب درستی داشته باشیم.

به گزارش ایسنا، بنابراعلام هفت رنگه، نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشیم این است که میزان ماندگاری عطر اصلاً ارتباطی به اصل یا تقلبی بودن ادکلن ندارد به دلیل آن که ادکلن ها با توجه به پایه های عطر در محیط های آب و هوایی مختلف ماندگاری متفاوت و روی پوست بدن با توجه به چرب یا خشک بودن پوست هم ماندگاری متفاوتی دارند.
همچنین به نکات مهم زیر هم باید دقت کرد:

. مدام به جعبه ادکلن باید توجه کنید که از نظر رنگ، کیفیت چاپ و ویژگیهای ظاهری کیفیت یک جعبه اورجینال را داشته باشد به دلیل آن که جعبه های ادکلن های تقلبی از ماده های نامرغوب تولید می شوند.

. موقع خرید آنلاین حواستان باشد که سایت فروشنده اطلاعات تماس دردسترس داخل سایت گذاشته باشد و این فروشگاه نشانه رسمی فروش در ایران را دارد یا خیر؟ و مطالعه کنید آیا پس از خرید در صورت تقلبی بودن ادکلن آیا پس می گیرند یا خیر؟

. برای تشخیص شیشه ی ادکلن اصل از تقلبی ضروری است که قبلاً چند بار به شیشه های ادکلن های اصل در در برابر نور نظاره کرده باشید تا وضعیت آنها در حافظه باقی مانده باشد.

ادکلن تقلبی وقتی که در در برابر نور قرار می گیرند داخلشان رگه های ظریفی دیده می شود درب شیشه ی ادکلن تقلبی اغلب پلاستیکی است و در صورتی که جسم تیزی روی آن بکشید (چه بسا گاهی با خراش ناخن) رنگ آن می ریزد!

. باید به قیمت های نامتعارف و غیرمنطقی خیلی ارزان قیمت که با بهانه های گوناگون عرضه می شوند باید توجه داشت. در تصمیم گیری خرید عطر اصل بودن آن خیلی مهم تر از قیمت پائین تر آن است.

خرید نکردن از دست فروش ها، برای این که جنس های این طور فروشندگان اعتبار و کیفیت مناسبی ندارد و بیشتر ادکلن های تقلبی و پرشده به وسیله این طور اشخاص بفروش می رسد.

Report this page